| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | M7550 METER FOR GRID ANALYSIS AND ENERGY |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | CA |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9030 8400 00 |
| ETIM | EC001506 |
| Montāžas metode | Priekšējais stiprinājums |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Biežums | 50 Hz |
| Maks. strāva (Imax) | 10 A |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 0 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Pulss | 0-100000 Imp/kWh (kvarh) |
| Pole tips | Trīs vadi/četri vadi |
| Nominālais spriegums (Un) NL | 57-347 V |
| Nominālā strāva (in) | 1 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606489636661 |
| Modelis | Mērīšanas transformators |
| Norādes veids | Digitālais |
| Kopējais pozīciju skaits (skaitītājs) | 1 |
| Skaitītāja veids | Elektroniskais |
| Interfeisa veids | RS-485 |
| Enerģijas veids | Efektīvā jauda un aklā jauda |
| Kalibrēts | No |
| Impulsu izvade | Elektriskais |
| Impulsa veids | D0 |
| Mērījumu veida slodzes profils | Yes |
| EEC40 paraksts | No |
| Ar bloķēšanas kodu | Yes |
| Nominālais spriegums (Un) LL | 100-600 V |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 1 |