| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | M.BR.4V.MOD.DEV.RAILS TERM.BLK |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas piederumi un detaļas
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC002623 |
| Modelis | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3303430042235 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3303430042232 |
| Platums | 470 mm |
| Augstums | 250 mm |
| Dziļums | 80 mm |