LV AC machinery drive module, IEC: Pn 11 kW, 25.0 A, 400 V, UL: Pld 15 Hp, 21.0 A, 460 V (ACS180-04S-25A0-4) image 2
MD01 thumbnail 1
LV AC machinery drive module, IEC: Pn 11 kW, 25.0 A, 400 V, UL: Pld 15 Hp, 21.0 A, 460 V (ACS180-04S-25A0-4) thumbnail 2
ACS180-04S-25A0-4 Frequenzumrichter
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6438177689980
MPN: 3AXD50000814237
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums LV AC machinery drive module, IEC: Pn 11 kW, 25.0 A, 400 V, UL: Pld 15 Hp, 21.0 A, 460 V (ACS180-04S-25A0-4)
Zīmols ABB
Kategorijas Frekvenču pārveidotāji ≤ 1 kV
Izcelsmes valsts* CN
ETIM EC001857
Tīkla spriegums 380-480 V
Tīkla frekvence 50/60 Hz
Fāžu skaita ievade 3
Relatīvā simetriskā tīkla sprieguma pielaide 10 %
Relatīvā simetriskā tīkla frekvences pielaide 5 %
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6438177689980
Citi tehniskie dati
Platums 170 mm
Augstums 228 mm
Dziļums 174 mm
Ar vadības elementu Yes
Digitālo ieeju skaits 4
Digitālo izeju skaits 2
Analogo ieeju skaits 1
Analogo izeju skaits 2
Atbalsta protokols LON No
Rūpniecisko Ethernet interfeisu skaits 0
HW interfeisu skaits RS-232 0
HW interfeisu skaits RS-422 0
HW interfeisu sērijas TTY skaits 0
HW interfeisu skaits USB 0
Paralēlo HW interfeisu skaits 0
Citu HW interfeisu skaits 1
Ar optisko interfeisu No
Atbalsta protokols TCP/IP No
Atbalsta protokols ASI No
PROFIBUS atbalsta protokols No
Atbalsta protokols CAN No
INTERBUS atbalsta protokols No
KNX atbalsta protokols No
Modbus atbalsta protokols Yes
Atbalsta protokols Data-Highway No
Atbalsta protokols DeviceNet No
SUCONET atbalsta protokols No
Atbalsta protokols citām kopņu sistēmām No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Ar datora savienojumu Yes
SERCOS atbalsta protokols No
INTERBUS drošības atbalsta protokols No
Iespējama 4 kvadrantu darbība No
PROFINET saskarņu skaits 0
Pārveidotāja veids U pārveidotājs
Izvades fāžu skaits 3
Integrēta pārrāvuma pretestība Yes
Pielietojums industriālajā zonā atļauts Yes
Atļauts pielietot sadzīves un tirdzniecības zonās No
Maks. izejas frekvence 599 Hz
Maks. izeja pie lineāras slodzes pie nominālā izejas sprieguma 11 kW
Maks. izeja pie kvadrātiskās slodzes pie nominālā izejas sprieguma 11 kW
Atbalsta protokols AS-interfeisa drošībai darbā No
DeviceNet Safety atbalsta protokols No
Atbalsta protokols EtherNet/IP No
Atbalsta protokols Foundation Fieldbus No
PROFINET CBA atbalsta protokols No
PROFINET IO atbalsta protokols No
PROFIsafe atbalsta protokols No
Atbalsta protokols SafetyBUS lpp No
Maks. izejas spriegums 480 V
Nominālā izejas strāva I2N 25 A