LV AC industrial wall-mounted single drive, IEC: Pn 75 kW, 145 A, 400 V (ACS880-01-145A-3) image 1
LV AC industrial wall-mounted single drive, IEC: Pn 75 kW, 145 A, 400 V (ACS880-01-145A-3)
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 6438177558699
MPN: 3AUA0000108026
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums LV AC industrial wall-mounted single drive, IEC: Pn 75 kW, 145 A, 400 V (ACS880-01-145A-3)
Zīmols ABB
Kategorijas Frekvenču pārveidotāji ≤ 1 kV