| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LUMINAIRE WALL SUSPENSION 30G HOT-DIPPED |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 30 mm |
| Augstums | 115 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 87 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217412271 |
| Krāsa | Sudraba |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |