LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM image 1
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM image 2
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM thumbnail 1
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM thumbnail 2
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4099854459696
MPN: 4099854459696
Iepakojums: 2
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM
Zīmols OSRAM
Kategorijas GU5.3 LED spuldzes
GU5.3 spuldzes
Izcelsmes valsts* CN
Harmonizētās sistēmas kods 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energoefektivitātes klase
EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze 2176373
Kontaktligzda GU5.3
Aptumšojams No
Lampas efektivitāte 118 lm/W
Nominālais spriegums 12 V
Krāsu temperatūra 2700 K
Lampas jauda 5.3 W