| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LSC AMBIANCE A LEDS PLASTIQUE IP43 IK07 24VDC |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Avārijas gaismekļi
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 6120 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Platums | 125 mm |
| Garums | 225 mm |
| Augstums/dziļums | 45 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Trieciena stiprums | IK07 |
| Nominālais spriegums | 20.4-28 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP43 |
| Krāsu temperatūra | 5600-5700 K |
| Maks. sistēmas jauda | 4.1 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 400 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3414971361447 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971361454 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414971361447 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža/iegremdēta montāža |
| Aizsardzības klase | II |
| Funkcija | Glābšanās ceļu apgaismojums/maršrutu norādes |
| Lampas turētājs | Citi |
| Vadītāja šķērsgriezums | 2.5 mm² |
| Savienojuma veids | Skrūvju savienojums |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | DC |
| Barošanas sistēma | Centrālā (centrālā baterija) |
| Vadības ierīces veids | LED darbības ierīce ar strāvas vadību |
| Piemērots marķēšanas veidam | Citi |
| Indikatora veids | Vienpusējs |
| Stabu skaits | 4 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Elektroinstalācijas sistēma | Nepārtraukta ķēde / avārijas ķēde |
| Apgaismes galviņu skaits | 1 |
| Materiāls vāks | Plastmasa, caurspīdīga |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Gaismeklis ar ierobežotu virsmas temperatūru, zīme "D" saskaņā ar EN 60598-2-24 | No |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | Yes |
| Monitoringa aprīkojums | Nav |
| Ar piktogrammu | Yes |
| Gaismas plūsma gaidīšanas režīmā | 400 lm |
| LED nominālā strāva pie pastāvīgas strāvas | 5 mA |
| Gaismas sadalītājs | Difuzora lēca/optika/panelis |
| Iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++, A+, A (LED) |