| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LS02 - Łańcuch świetlny 10/16A 250V 600W 10M 15 opraw E-27 + uszczelki z gniazdem przenośnym |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6110 00 |
| ETIM | EC002761 |
| Kopējais garums | 10 m |
| Lampas tips | Kvēlspuldze |
| Nominālais spriegums | 230-250 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907711111610 |
| Krāsa | Balts |
| Modelis | Ķēdes gaisma |
| Sprieguma veids | AC |
| Vadības ierīces veids | Nav nepieciešama |
| Savienota slodze | 600 W |
| Savienojams | Yes |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Yes |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Gaismas centru skaits | 15 |
| Ar jaudas tiltu | No |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Pastāvīga gaismas jauda (CLO) | No |
| Maināms vadības mehānisms | No |
| Akumulatora barošanas avots | No |