S204MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - B - 25 A image 4
S204MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - B - 25 A image 5
S204MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - B - 25 A image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S204MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - B - 25 A thumbnail 4
S204MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - B - 25 A thumbnail 5
S204MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - B - 25 A thumbnail 6
S204MT-B25
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779123143
MPN: 2CDS274445R0255
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S204MT-B25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - B - 25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums B
Stabu skaits (kopā) 4
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779123143, 4016779134712
Iepakojuma līmenis 2 4053546061437
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 3
Sprādziendrošs No
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0.75-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -40-70 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 15 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 15 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
S204MT-B25 Miniature Circuit Breaker B-Char., 10kA, 25A, 4P