S201MT-K25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - K - 25 A image 4
S201MT-K25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - K - 25 A image 5
S201MT-K25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - K - 25 A image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S201MT-K25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - K - 25 A thumbnail 4
S201MT-K25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - K - 25 A thumbnail 5
S201MT-K25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - K - 25 A thumbnail 6
S201MT-K25
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779126014
MPN: 2CDS271445R0517
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums S201MT-K25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 1P - K - 25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Atbrīvošanas raksturlielums K
Stabu skaits (kopā) 1
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0.75-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -40-70 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 15 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 15 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Lejupielādes
Apraksts
S201MT-K25 Miniature Circuit Breaker K-Char., 10kA, 25A, 1P