| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Lowbay-PC-Reflector-80W |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atstarotājs |
| Diametrs | 421 mm |
| Augstums/dziļums | 165 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Gaismas sadalītājs | Atstarotājs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6941408863214 |