| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Low-voltage halogen lamps without reflector 75 W 12 V |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | G6.35 |
| Kopējais garums | 37 mm |
| Diametrs | 12 mm |
| Lampas spriegums | 12 V |
| Lampas jauda | 75 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008321053923 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4008321053930 |
| UV aizsardzība | No |
| Vīts stikls | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 50 h |