| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Low-voltage halogen lamps without reflector 64655 HLX |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000259 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | G6.35 |
| Gaismas plūsma | 10000 lm |
| Kopējais garums | 55 mm |
| Diametrs | 12.5 mm |
| Lampas spriegums | 24 V |
| Krāsu temperatūra | 3550 K |
| Lampas jauda | 250 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4050300230337 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4050300230344 |
| Zema spiediena tehnika | No |
| Piemērots cepeškrāsnī | No |
| Aksiālais kvēldiegs | No |
| UV aizsardzība | No |
| Infrasarkanais pārklājums/-tehnika | No |
| Ksenons | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 50 h |
| Lampas apzīmējums | T3.5 |