| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Low-voltage halogen lamps without reflector 64251 HLX |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000259 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Gaismas plūsma | 460 lm |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Diametrs | 9 mm |
| Lampas spriegums | 6 V |
| Krāsu temperatūra | 3350 K |
| Lampas jauda | 20 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4050300582290 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4050300582313 |
| Zema spiediena tehnika | No |
| Piemērots cepeškrāsnī | No |
| Aksiālais kvēldiegs | No |
| UV aizsardzība | No |
| Infrasarkanais pārklājums/-tehnika | No |
| Ksenons | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 100 h |