LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 80KVA IP21 image 1
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 80KVA IP21 image 2
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 80KVA IP21 thumbnail 1
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 80KVA IP21 thumbnail 2
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 80KVA IP21
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 22.05.26
EAN: 3414970545039
MPN: 142862
Kaste: 1
Palete: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 80KVA IP21
Zīmols Legrand
Kategorijas Zemsprieguma transformatori
Izcelsmes valsts* FR
Harmonizētās sistēmas kods 8504 3300 00
ETIM EC002485
Platums 670 mm
Augstums 700 mm
Dziļums 610 mm
Elektroinstalācijas sistēma DY
Aizsardzības pakāpe (IP) IP21
Primārais spriegums 1 400 V
Nominālā jauda 80000 VA
Izturīgs pret īssavienojumu No
Sekundārais spriegums 1 400 V
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3414970545039, 3414970545039
Citi tehniskie dati
Būvēts kā enerģijas taupīšanas transformators No
Būvēts kā drošības transformators No
Būvēts kā izolējošais transformators Yes
Izolācijas materiāla veids saskaņā ar IEC 85 H
Relatīvais īssavienojuma spriegums 3.2 %