| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LOUDSPEAKER |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Audible Signalling Devices
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8531 1030 00 |
| ETIM | EC000137 |
| Strāvas veids | AC |
| Skaļums | 100 dB |
| Nominālais spriegums | 48 V |
| Frekvences skaņas signāls | 350-400 Hz |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3245060415211 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971662070 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414971662087 |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Radiovadāms | No |
| Mājokļa materiāls | Metāls |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |