| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FLUKE-705 Loop Calibrator |
| Zīmols | Fluke |
| Kategorijas |
Electrical Test Equipment
Procesa kalibrators |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9030 3100 00 |
| Kanālu skaits | 1 |
| Norāde | Digitālais |
| Maks. sprieguma mērīšanas diapazons, DC | 0 V |
| Maks. strāvas mērīšanas diapazons, DC | 0.024 A |
| Maks. pretestības mērīšanas diapazons | 0 Ohm |
| Sprieguma izeja 0 mV ... 100 mV | No |
| Izejas strāva 0 mA ... 24 mA | Yes |
| Termiskais elements RTD | No |
| B tipa termoelements | No |
| Siltuma elementu tips E | No |
| Termoelementu tips J | No |
| Termoelementu tips K | No |
| Siltuma elementu tips L | No |
| Siltuma elementu tips N | No |
| Siltuma elementu tips R | No |
| Siltuma elementu tips S | No |
| Siltuma elementu tips T | No |
| Siltuma elementu tips U | No |
| Sprieguma izeja 0 V ... +/- 300 mV | No |
| Izejas spriegums 0 V ... 3 V | No |
| Izejas spriegums 0 V ... 15 V | No |
| Strāvas izlietne (raidītāja simulators) 0 mA ... 24 mA | Yes |
| Termiskais elements RTD Ni1000 | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969062565 |
| Izmērītās vērtības atmiņa | No |
| Interfeiss | No |
| Analogā joslu diagrammas displejs | No |
| Spiediena mērīšana | No |
| Zemākā izšķirtspēja, līdzstrāva | 1 µA |
| Maks. strāvas mērīšanas diapazons, AC | 0 A |
| Vairāki displejs | Yes |
| Izejas spriegums 0 V ... 10 V | No |
| Zemākās izšķirtspējas strāvas izvade | 0,001 mA |
| Zemākās izšķirtspējas strāvas izlietne | 0,001 mA |
| Rezistoru izeja | No |
| Maks. pretestības kodētājs | 0 Ohm |
| Termiskais elements RTD Pt100 | No |
| Termiskais elements RTD Pt1000 | No |
| Termiskais elements RTD Ni100 | No |
| Frekvenču un impulsu grupu kodēšana | No |
| Maks. biežums | 0 Hz |
| Rampas un kāpņu funkcija | Yes |
| Vienlaicīga mērīšana un kodēšana | Yes |
| Kalibrēšanas programmatūra | No |
Fluke 705 loop calibrator provides a cost-effective; integrated solution for calibrating milliamp loopsThe Fluke 705 is a cost-effective; integrated solution for calibration; repair and maintenance of milliamp loops. It features a large display and simple; pushbutton interface for ease of use. Plus; it offers the other capabilities you need most to calibrate mA loops including:mA sourcing; simulation and measurement0.02% accuracy and 0.001 mA resolutionSimultaneous mA and % of span displaySelectable step or ramp outputs24 V Loop supply with mA measure0-28 VDC measurement to check Loop VoltageEasy battery exchange without opening the caseIncludes “span check” for fast confirmation of zero and span.Provides selectable slow ramp; fast ramp; and step to provide smooth outputs for valve slewing and loop functional tests.Includes a 24 volt internal loop supply; so you can power and read a transmitter at the same time without a DMM.Runs on a single 9 V battery that is easily changed without breaking the calibration sealOffers 0 - 20 mA or 4 - 20 mA default start up modesComes with a protective yellow holster with test lead storage and a three year warrantyAnd you get all of that in a compact case with a separate protective holster and a three year warranty.