| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LOGI 02-1530-042 cm |
| Zīmols | Kanlux |
| Kategorijas |
Slēdžu Rāmis
|
| ETIM | EC000007 |
| Platums | 81 mm |
| Augstums | 223 mm |
| Vienību skaits | 3 |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Citi |
| Montāžas virziens | Vertikālais |
| Virsmas apdare | Glancēts |
| Vienību skaits vertikāli | 3 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339335791 |