| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RJ45 socket tool-less FTP category 6 white |
| Zīmols | BTicino |
| Kategorijas |
Rozetes
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001264 |
| RAL numurs | 0 |
| Piemērots savienotāju skaitam | 0 |
| Kanāla uzstādīšana | No |
| Ekranēti autobusi | No |
| Ekranēts korpuss | No |
| Atsevišķa spriedzes samazināšana | No |
| Atsevišķs zemējuma savienojums | No |
| Mehāniskā kodēšana | No |
| Uzmontēta grīdas kaste/apakšgrīda | No |
| Ar etiķetes vietu | No |
| Virsmas montāža | No |
| Ar putekļu vāku | No |
| Savietojams ar trešo pušu vākiem | No |
| Ar termināla rezistoru | No |
| Ar autobusiem/sakabēm | No |
| Iegremdēta uzstādīšana | No |
| Krāsu kodēšana | No |
| Ierīces platums | 0 mm |
| Ierīces augstums | 0 mm |
| Ierīces dziļums | 0 mm |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8005543621929, 8005543621929 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8005543621912 |