| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LL500Z MB-SW SI |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 65 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696374528 |
| Krāsa | Sudraba |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |