| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Label Set LK.IS2 Adhesive Triangular 10 Pieces EV1155 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Marķēšana, dokumentācija un piederumi
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 4821 1010 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Krāsa | Daudzkrāsains |
| Pašlīmējošs | No |
| Teksts | Ar uzrakstu |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8015646683045 |
| Platums | 50 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Diametrs | 50 mm |
| Garums | 100 mm |
| Magnētisks | No |
| Caurspīdīgs | No |