CONTACT RAIL DALI XTSC6400-3 3-V 400V/16A 4m VA image 1
CONTACT RAIL DALI XTSC6400-3 3-V 400V/16A 4m VA image 2
CONTACT RAIL DALI XTSC6400-3 3-V 400V/16A 4m VA thumbnail 1
CONTACT RAIL DALI XTSC6400-3 3-V 400V/16A 4m VA thumbnail 2
Lighting track XTSC6400-3 Lighting track 400V
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 30.06.26
EAN: 6410014531560
MPN: KKT30543
Iepakojums: 1
Kaste: 4
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 3-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CONTACT RAIL DALI XTSC6400-3 3-V 400V/16A 4m VA
Zīmols Global Trac
Kategorijas Piederumi sliežu ceļa gaismām
Gaismekļu sliede
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 9001 00
ETIM EC000101
Aizsardzības klase I
Krāsa Balts
Platums 32 mm
Ārējais diametrs 0 mm
Augstums 33 mm
Forma Taisnstūra
Iebūvēts dziļums 0 mm
Iebūvētais platums 0 mm
Piemērots autobusu savienojumam No
Piemērots piekārtai montāžai No
Grupu/fāžu skaits 0
Saliekams No
Garums 4000 mm
Materiāls Alumīnija
Uzmontēts uz virsmas No
Iebūvēts No
Maks. elektriskā jauda katrā fāzē 0 W