| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Lighting Controls and Connectivity |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000678 |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Dziļums | 86 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210804231, 9006210804231, 9006210804231 |