| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Lighting Controls and Connectivity |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC002924 |
| Platums | 28.2 mm |
| Augstums | 14.6 mm |
| Diametrs | 31.76 mm |
| Garums | 48 mm |
| Uzmontēts uz virsmas | No |
| Iebūvēts | Yes |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | No |
| Izejas spriegums | 0 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Montāža uz DIN sliedes | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210614281, 9006210614281 |