| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Lighting Controls and Connectivity |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC002924 |
| Aizsardzības klase | II |
| Platums | 51 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Maks. izejas strāva | 200 A |
| Garums | 102 mm |
| Uzmontēts uz virsmas | No |
| Iebūvēts | No |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | No |
| Izejas spriegums | 0 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Montāža uz DIN sliedes | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210147925, 9006210147925 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9006210147925 |