| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Light. ST984T LED99S/830 PSU DASYM 9016 P45 70W |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Maks. sistēmas jauda | 70 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0412030006127 |