| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LGBV 630 NS FT Adjustable bend vertical, with NS rung 60x300 |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC001535 |
| Kāpu tips | Imperforēts profils |
| Sānu sienas perforācija | No |
| Leņķis | 90° |
| Sānu sijas veids | Plakanais profils |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012196149186 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012196926282 |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots |
| Eņģes | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iekšējais rādiuss | 580 mm |
| Kabeļu kāpņu platums | 300 mm |
| Kabeļu kāpņu augstums | 60 mm |
| Plaša laiduma modelis | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |