| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LFS, coupling set for gutter 30 mm high |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Virsmas un grīdas kabeļu kanāli
|
| ETIM | EC002702 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāls | Tērauds |
| Instalācijas kanāla platums | 45 mm |
| Augstuma uzstādīšanas kanāls | 30 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012740293419 |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Piemērots ķēdes integritātei | Yes |