| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LFS, clamp for E30 functionality for gutter 45 mm wide |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Virsmas un grīdas kabeļu kanāli
|
| ETIM | EC001936 |
| Platums | 45 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 30 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Stiprinājuma veids | Iesprauž |
| Skavas garums | Fiksēts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012740874861 |
| Krāsa | Cinks |
| Virsmas aizsardzība | Galvaniski/elektrolītiski cinkots |
| Piemērots ķēdes integritātei | Yes |