| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEUCHTSTOFFLAMPE M. EVG 7W E27 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000819 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Gaismas plūsma | 640 lm |
| Aptumšojams | No |
| Kopējais garums | 189 mm |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 70-79 |
| Diametrs | 128 mm |
| Lampas forma | Citi |
| Lampas spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 6000 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959902672 |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Integrēts krēslas sensors | No |
| Piemērots avārijas barošanai ar līdzstrāvas padevi | No |
| Piemērots biežai pārslēgšanai | Yes |
| Āra pielietojums | Yes |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Pārsega veids | Citi |