| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Battery Module LES-HV-4K 4kWh High Voltage |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Kategorijas |
Akumulatori atjaunojamās enerģijas sistēmām
|
| ETIM | EC001757 |
| Modelis | Litijs |
| Svars | 37 kg |
| Sprieguma veids | DC |
| spriegums | 102.4 V |
| Piemērots uzstādīšanai iekštelpās | Yes |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | No |
| Pilnu uzlādes ciklu skaits | 6000 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4099854199868 |
LES-HV-4K VS1 LEDV HV BATTERY MODULE