| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 927 1 Strip earthing clip 3/8-1 1/2" |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Kategorijas |
Zemējuma izstrādājumi
|
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000493 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Vadītāju skaits | 2 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds V2A |
| Savienojošo vadu šķērsgriezums | 2.5-25 mm² |
| Saspīlēšanas/iestiprināšanas diapazons | 17.2-48 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012195388586 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012195388593 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012196901302 |