| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDWaterproof-P3-Mounting Kit |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 3 mm |
| Augstums | 3 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 7 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6941408831244 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Materiāls | Alumīnija |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |