| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Indoor Garden Light Stand 300 WT Light Stand |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Kategorijas |
Galda lampas
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2140 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Platums | 180 mm |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 440 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 3650 K |
| Maks. sistēmas jauda | 14 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 750 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075576193 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075576209 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4058075576193 |
| Montāžas metode | Statīvs (pamatne) |
| Aizsardzības klase | II |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar dimmeru | No |
| Ar kontaktligzdu | No |
| Regulējams | No |
| Piemērots montāžai pie sienas | No |
| Ar slēdzi | No |
| Saliekams | No |
| Tiešā/netiešā proporcija atsevišķi kontrolējama | No |
| Elektriskais savienojums ar savienotāju sistēmu | No |
| Ar gaismas avotu | No |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Piemērots montāžai pie sienas | No |
| Ar vadības ierīci | No |
| Piemērots darba vietai saskaņā ar EN 12464-1 | No |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Pastāvīga gaismas jauda (CLO) | No |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Nominālais kalpošanas laiks L70/B50 pie 25 °C | 25000 h |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG0 |
| Aptumšošana 0-10 V | No |
| Aptumšošana 1-10 V | No |
| DALI aptumšošana | No |
| Aptumšot DMX | No |
| Aptumšošanas potenciometrs (integrēts) | No |
| GPRS aptumšošana | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Aptumšošanas ražotāja patentēta sistēma | No |
| Aptumšošanas tīkla sprieguma modulācija | No |
| Aptumšošanas fāzes atslēgšana | No |
| Aptumšošanas fāzes pārslēgšana | No |
| Programmējama aptumšošana | No |
| RF aptumšošana | No |
| Aptumšojoša sinusoidālā viļņa samazināšana | No |
| Aptumšošana Touch un Dim | No |
| Aptumšojošs Zigbee | No |
| Aptumšošana ar spiedpogu | No |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Aptumšošana DSI | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Regulējama krāsu temperatūra | Nav |
| Regulējams gaismas plūsma | Nav |
| Regulējams stara leņķis | Nav |
| Maināms vadības mehānisms | No |
| Regulējams augstums | Yes |
| Spēka faktors | 0.5 |
Linear LED Grow Light with adjustable hight. Product features: Uses a combination of white full-spectrum LEDs and red LEDs. Height of lamp head adjustable according to height of the plant. Product benefits: Specially developed LED spectrum promotes photosynthesis in most plants. Imitates day/night cycle by automatic timer operation. Areas of application: Indoor Gardening. Kitchens. Living areas. Equipment / Accessories: With two different brackets to adjust the height according to the plant underneath.