| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDTrunking End Cap-DF-DZ |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4239 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Gala vāciņš |
| Garums | 95 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6931783011331 |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |