| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDSpot3C-C-P R100-Honeycomb |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 96.5 mm |
| Garums | 96.5 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6941408896724 |
| Krāsa | Melns |
| Diametrs | 96.5 mm |
| Materiāls | Tērauds |