| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | H7 LED bulb NIGHT BREAKER / PX26d / 19W / 6000K |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000696 |
| Kontaktligzda | PX26d |
| Gaismas plūsma | 1500 lm |
| Kopējais garums | 81.3 mm |
| Diametrs | 13.8 mm |
| Tehnoloģija | LED |
| Lampas spriegums | 12-24 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4062172155045 |
| Krāsa | Citi |
| Piemērots vieglajai automašīnai ar priekšējiem lukturiem | Yes |
| Piemērots cita apgaismojuma vieglajam auto | No |
| Piemērots citam apgaismojuma kravas automašīnai | No |
OSRAM H7 LED spuldzes NIGHT BREAKER / PX26d / 19W / 6000K - auksti balts / 1500Lm