| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDM100DE441245 2X22W24-50VAC/DC50-60HZ |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000989 |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP68 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959961631 |
| Aizsardzības klase | I |
| Platums | 100 mm |
| Ar savienojuma vadu un spraudni | Yes |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Piemērots lampu jaudai | 22 W |
| Vadības ierīces veids | Elektroniskais balasts |
| Diametrs | 100 mm |
| Ar slēdzi | No |
| Ar CEE kontaktdakšu | No |
| Augstums/dziļums | 1.29 mm |
| Temperatūras klase saskaņā ar direktīvu 94/9/EC | T5 |
| Nominālais spriegums | 24-50 V |
| Ar aizsargapvalku | Yes |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots lampu skaitam | 2 |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Maks. sistēmas jauda | 44 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 4.31 lm |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
| Iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++, A+, A (LED) |
| Piedāvātās maināmās iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++ |
| Maināmās lampas augstākā energoefektivitātes klase | A++ |
| Spēka faktors | 0.95 |