| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDinestra® DIM 1000 mm 75 16.5 W/2700 K S14s |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | S14s |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 28.5 mm |
| Lampas efektivitāte | 63 lm/W |
| Garums | 1000 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Pārsega veids | Matēts |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 16.5 W |
| Gaismas plūsma | 1055 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008597247743 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4008597547447 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 20000 h |
| Nominālā strāva | 75 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 17 kWh |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 1055 lm |
| Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 | A |
| Spēka faktors | 0.9 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.2 |