| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDHighbay-P4-Remote Controller |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Elektroniskais gaismas kontrolieris |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6941497715715 |
| Platums | 56 mm |
| Augstums | 26.25 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |