| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDFloodHO-P-MountingKit-2Mod |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 441 mm |
| Augstums | 72 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 500 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6956321825638 |
| Krāsa | Melns |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |