| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDClassic 7W (60W) A60 E27 WW FRND 6CT/4 EC |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
LED lampas un caurules
Spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 387366 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 115 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514451032 |