| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDClassic 60W R7S 118mm CW ND SRT4 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | R7s |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 8.1 W |
| Gaismas plūsma | 970 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699758561 |