| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDClassic 550lm GU10 WH 120D ND 1PF/4 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W
GU10 LED spuldzes (spot), 3000K GU10 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 4.9 W |
| Gaismas plūsma | 550 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514308633 |