| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDClassic 3.5W (35W) GU10 CW 36D ND 3CT/6 EC |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
LED lampas un caurules
Spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 391857 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 78 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 13 W |
| Gaismas plūsma | 275 lm |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514451599 |