| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED VALUE PAR16 36 ° 7 W/6500 K GU10 Ra 80 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 50 mm |
| Lampas efektivitāte | 89 lm/W |
| Lampas forma | Atstarotājs |
| Garums | 52 mm |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Gaismas plūsma | 625 lm |
| Lampas apzīmējums | PAR16 |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075166264 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075166271 |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Gaismas intensitāte | 1400 cd |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Dienas gaisma balta > 5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 51 mA |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 100000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 625 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Spēka faktors | 0.6 |