| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED TUBE T8 SMD 2835 8.5W WW 28X600 glass SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
T8 LED caurules
G13 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 1358570 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 8.5 W |
| Gaismas plūsma | 850 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5904433113861 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5904433113861 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5904433113861 |