| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED TUBE T8 SMD 2835 22W CW 28X1500 GLASS SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 1013102 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Krāsu temperatūra | 6000 K |
| Lampas jauda | 22 W |
| Gaismas plūsma | 2500 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907418755230 |