| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED TUBE T8 SMD 2835 10W CW 26X600 glass SPECTRUM round carton |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Krāsu temperatūra | 6000 K |
| Lampas jauda | 10 W |
| Gaismas plūsma | 950 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907418771551 |