| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED TUBE T8 SMD 22W WW 26X1500 frosted 1 side power SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 22 W |
| Gaismas plūsma | 1800 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907418735751 |